Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shunfeng |
| Користувальницькі характеристики | |
| OLD | OLD — 100 мм |
| Вага нетто | 380 кг |
| Довжина: | 140 мм |
| Колір втулки | чорна |
| Кількість отворів | 36 H |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал корпуса | Високоміцна сталь |
| Мoдель | SF-H25F |
| Сторона | передн. |
| Тип осі втулки | під гайку |
| Тип підшипника | насипний підшипник |
| Товщина спиці | 14G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,80 ₴

