Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Діаметр | 31.6 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Діаметр підседільного штира | 31.6 мм |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | YC-B509 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425,70 ₴

