Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HongFu |
| Довжина виноса | довжина: 90 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний матовий |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | YT-L-819 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54,18 ₴

