
Вилка 29" Амортизаційна з локаутом 1,1/8" шток-270мм disc AL безрізьбова travel-100мм під ексцентрик чорний (матовий) SUNTOUR SF22
4 945 ₴
- В наявності
- Код: FRK-29-565
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Suntour |
| Довжина штока | шток — 270 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8”-1.5” " |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | SF22 X1 |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 945 ₴
