
Вилка 26" Амортизаційна з локаутом повітряна система AL 1-1/8 шток-260мм безрізьбова travel-115мм disc під ексцентрик чорний LJ
3 655 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-D78
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | LJ 956S |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Тип амортизатора вилки | повітряна система |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 655 ₴
