Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виноса керма | H- 180 mm |
| Довжина виноса | довжина: 90 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | регульований ° |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | JB-8206 |
| Регульований / нерегульований | регульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴

