Вилка 28" Жорстка Сталь 1-1/8 rod-220 різьб. v-br чорний
564,52 ₴
- В наявності
- Код: FRK-28-320
Вилка 28" Жорстка Сталь 1-1/8 rod-220 різьб. v-br чорнийВ наявності
564,52 ₴
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина штока | шток — 220 мм |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Наявність різьби | різьбова |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564,52 ₴
