
Виніс керма алюміній безрізьбовий 1-1/8 d. handlebar31,8mm length:80mm чорний (матовий) JIASHIHE JSH-306 logo Zephyr
195,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: STM-AL-129
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | JIASHIHE |
| Довжина виноса | довжина: 80 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний матовий |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | JSH-306 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,36 ₴
