
Контроллер GP JYT 36B 17А чиста синусоїда у власному корпусі вологозахищені роз'єми 920мм L - 150мм круїз контроль
2 121,62 ₴
- В наявності
- Код: CNTR-038
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю САП | 200 мм |
| Довжина кабелю живлення | L — 150 мм |
| Довжина моторного кабелю | 920 мм |
| Довжина мультиканального кабелю | 200 мм |
| Мoдель | JYT |
| Напруга | 36 B |
| Сила тока | 17 А |
| Тип корпусу контролера | у власному корпусі |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Тип роз'ємів | вологозахищені роз'єми |
| Тип синусоїди контролера | чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 121,62 ₴
