Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BRAVVOS |
| Довжина стійки | переднє 360мм, заднє 360мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | X080 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Тип кріплення крила | не швидкознімне |
| Ширина | ширина 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535,78 ₴

