Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 200 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Синій |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Модель велосипеда | ACID |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,50 ₴

