
Вилка 26" б/різб. 1-1/8" AL AM hydraulic lock out шток-260мм ход-100мм під диск.торм. SUNTOUR XCM30-HLO-DS чорний
4 048,02 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-B19
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Suntour |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | під диск.торм. |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |
| Мoдель | XCM30-HLO-DS |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 26 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | hydraulic lock out |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048,02 ₴
