Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HongFu |
| Висота виноса керма | H- 180 mm |
| Довжина виноса | довжина: 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | YL-060/HF764 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,60 ₴

