
Вилка 27.5" ST 1-1/8" AM disc шток-180 мм хакі (м) (YS 7369 matt) LIANJI LJ641 Formula DRAGONFLY 2022 (пошкодження ЛКП) (хакі (м)
658,33 ₴
- В наявності
- Код: FRK-27.5-315
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Довжина штока | шток — 180 мм |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | хакі (матовий) |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ641 |
| Модель велосипеда | DRAGONFLY |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 27,5 " |
| Рік | 2022 |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel- 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,33 ₴
