
Вилка 26" Жорстка ST 1-1/8 rod-158 безрізьбова v-br синій (матовий) YS 7102 60% matt Dorozhnik LUX (пошкодження ЛКП)
304,87 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-A76
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Довжина штока | шток — 158 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | синій (матовий) |
| Кріплення гальма | v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Модель велосипеда | LUX |
| Наявність різьби | різьбова |
| Розмір колеса | 26 " |
| Рік | 2022 |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,87 ₴
