Вилка 24" ST 1-1/8" disc шток-200мм сіро-помаранченвий (м) (YS 7990 matt) Formula ACID 2022 (пошкодження ЛФП)
304,87 ₴
- В наявності
- Код: FRK-24-619
Вилка 24" ST 1-1/8" disc шток-200мм сіро-помаранченвий (м) (YS 7990 matt) Formula ACID 2022 (пошкодження ЛФП)В наявності
304,87 ₴
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Довжина штока | шток — 200 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | сіро-помаранчевий (матовий) |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Модель велосипеда | ACID |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 24 " |
| Рік | 2022 |
| Тип амортизатора вилки | жорстка |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | жорстка |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304,87 ₴
