Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигин назад | загиб назад 9 ° |
| Діаметр | 25.4мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 mm |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом: 20-30 mm |
| Ширина керма | L 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,16 ₴

