Виніс керма St + AL різьбовий 1 д.керма25,4mm довжина:60mm срiблястий з чорним
268,32 ₴
- В наявності
- Код: STM-St + AL-021
Виніс керма St + AL різьбовий 1 д.керма25,4mm довжина:60mm срiблястий з чорнимВ наявності
268,32 ₴
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота виноса керма | H- 250 mm |
| Довжина виноса | довжина: 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Колір | срiблястий з чорним |
| Матеріал виготовлення | Сталь + Алюміній |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268,32 ₴
