Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина виноса | довжина: 90 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | 25-30 ° |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,19 ₴

