Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Висота виноса керма | H- 41 mm |
| Довжина виноса | довжина: 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | 6 ° |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | YL-121 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | безрізьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,81 ₴

