
Крила 26" повнорозмірні пластик. зі стійк. f.285 r.265-355 ширина 55мм чорн. FEITECH SY-955 (кріпл. на пір'я рами і штани вилки)
629,20 ₴
- В наявності
- Код: MUD-485
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Довжина стійки | переднє 285мм, заднє 265-335мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Комплектація крила | комплект |
| Кріплення | на пір'я рами та штани вилки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | SY-955 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горіли та на штани вилки |
| Ширина | ширина 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,20 ₴
