Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Feitech |
| Варіант | повнорозмірні |
| Довжина стійки | переднє 355мм, заднє 355мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Комплектація крила | комплект |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Мoдель | SY-8155 |
| Наявність стійки | зі стійкою |
| Розмір колеса | 26 " |
| Спосіб кріплення заднього крила | до рами та на пір'я |
| Спосіб кріпленняя перенього крила | до горіли та на штани вилки |
| Ширина | ширина 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,20 ₴

