
Вилка 26" Амортизаційна ST 1-1/8 rod-200 безрізьбова travel-50мм disc червоний (матовий) YS 3041 matt LIANJI LJ641 TREK
900,42 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-914
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Довжина штока | шток — 200 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | червоний (матовий) |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ641 |
| Модель велосипеда | TREK |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 26 " |
| Рік | 2022 |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel- 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900,42 ₴
