Багажник 26" ST трубч. червоний
146,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: CAR-26-050
Багажник 26" ST трубч. червонийВ наявності
146,20 ₴
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Колір | Червоний |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Модель велосипеда | LUX |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 26 " |
| Розмір колеса | 26 " |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146,20 ₴
