Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина моторного кабелю | 150 мм |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| Колір | чорний з лого |
| Кріплення дискового тормозу мотора | з кріпленням дискового гальма |
| Кількість оборотів мотора/хв | 330 об/хв |
| Кількість отворів мотора під спиці | 36H |
| Мoдель | G104F |
| Мотор під касету/тріскачку | . |
| Напруга | 36 B |
| Потужність мотору | 500 Вт |
| Розташування кабелю | праворуч |
| Сторона приводу | передній |
| Тип мотору | редукторний |
| Тип роз'єму кабелю мотора | 9 піновий |
| Товщина спиці | 12G |
| Ширина осі під посадочне місце | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 895,55 ₴

