
Вилка 29" Амортизаційна з локаутом disc/v-br ST 1-1/8 безрізьбова шток-260мм travel-100мм під ексцентрик чорний FSD LJ-641
1 366,54 ₴
- В наявності
- Код: FRK-29-516
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 29 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ-641 |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна з локаутом |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 366,54 ₴
