Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина штока | шток — 185 мм |
| Діаметр колеса | 20 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Наявність різьби | різьбова |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798,51 ₴

