Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виноса керма | H- 180 mm |
| Довжина виноса | довжина: 80 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | JB-86030 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴

