Виніс керма ST + AL різьбовий 1" д.керма 22,2mm довжина: 50 мм срiблястий FSD JB-8663 (під дитячий велосипед)
274,77 ₴
- В наявності
- Код: STM-ST+AL-026
Виніс керма ST + AL різьбовий 1" д.керма 22,2mm довжина: 50 мм срiблястий FSD JB-8663 (під дитячий велосипед)В наявності
274,77 ₴
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота виноса керма | H- 150 mm |
| Довжина виноса | довжина: 50 мм |
| Діаметр керма | д.керма 22,2 мм |
| Діаметр під вилку | 1 " |
| Колір | срiблястий |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | Сталь + Алюміній |
| Мoдель | JB-8663 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,77 ₴
