
Вилка 27.5 hydraulic lock out алюміній 1-1/8 rod-260 б/різьб. travel-100mm disc чорний SUNTOUR SF19-XCT30-HLO-DS
3 807,22 ₴
- В наявності
- Код: FRK-27.5-371
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Бренд вилки | SUNTOUR |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | hydraulic lock out |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 807,22 ₴
