
Вилка 27.5" Амортизаційна з локаутом Високоміцна сталь 1 rod-150 різьб. travel-50mm disc чорний YS 728 LJ532 AMULET
335,40 ₴
- В наявності
- Код: FRK-27,5-005
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Довжина штока | шток — 150 мм |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ532 |
| Модель велосипеда | AMULET |
| Наявність різьби | різьбова |
| Розмір колеса | 27,5 " |
| Тип амортизатора вилки | пружинно-еластомерна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel- 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335,40 ₴
