Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | HongFu |
| Довжина виноса | довжина: 35-40 мм |
| Діаметр керма | д.керма 31,8 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Кут підйома виноса | 0 ° |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | YL-129 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375,91 ₴

