Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Suntour |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення гальма | під диск.торм. |
| Матеріал штанів вилки | алюміній |
| Мoдель | XCE28 |
| Розмір колеса | 29 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 582,80 ₴

