
Вилка 24" ST 1" резьб. AM disc/v-br шток-134 мм біло-рожевий (YS 701) LIANJI LJ641 Formula FOREST 2022 (пошкодження ЛКП)
460,53 ₴
- В наявності
- Код: FRK-24-645
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Довжина штока | шток — 134 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | Біло-рожевий |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ641 |
| Модель велосипеда | FOREST |
| Наявність різьби | різьбова |
| Розмір колеса | 24 " |
| Рік | 2022 |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel- 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460,53 ₴
