
Вилка 26" ST 1" різьб. AM disc/v-br шток-153мм сіро-чорний (м) LIANJI LJ641 Discovery CANYON 2022 (сіро-чорний (м))
846,67 ₴
- В наявності
- Код: FRK-26-892
+380 (68) 872-75-64
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Discovery |
| Довжина штока | шток — 153 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1 " |
| Колір | сіро-чорний (матовий) |
| Кріплення гальма | disc/v-br |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ641 |
| Модель велосипеда | CANYON |
| Наявність різьби | різьбова |
| Розмір колеса | 26 " |
| Рік | 2022 |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel- 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846,67 ₴
