Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | NUTT |
| Довжина: | R1500 мм |
| Довжина гідролінії заднього гальма | R 1500 mm |
| Діаметр ротора | 160 mm |
| Мoдель | Y-2 |
| Передній чи задній | Задній |
| Тип дискових гальм | гідравлічні |
| Тип кріплення | з адаптером PM на IS задн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 145,09 ₴

