Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока | шток — 260 мм |
| Діаметр колеса | 24 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Чорний |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Мoдель | LJ-535A |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 24 " |
| Тип вилки | Амортизаційна |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070,70 ₴

