Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Довжина штока | шток — 200 мм |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Діаметр штока вилки | 1-1/8 " |
| Колір | Сірий |
| Кріплення гальма | disc |
| Матеріал виготовлення | Високоміцна сталь |
| Матеріал штанів вилки | сталь |
| Мoдель | LJ643M |
| Модель велосипеда | MOTION |
| Наявність різьби | безрізьбова |
| Розмір колеса | 26 " |
| Рік | 2022 |
| Тип вилки | AM із лок. |
| Тип вилки за виглядом амортизатора | Амортизаційна |
| Тип дропауту | під ексцентрик |
| Хід | travel — 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997,60 ₴

