Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalloy |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Kalloy |
| Варіант | флет |
| Вигин назад | загиб назад 5 ° |
| Діаметр | 31.8мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 mm |
| Матеріал виготовлення | Алюмiнiй |
| Мoдель | HB-FB11 "UNO" |
| Підйом керма | підйом: 20-30 mm |
| Ширина керма | L 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴

