Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота виноса керма | H- 250 mm |
| Довжина виноса | довжина: 60 мм |
| Діаметр керма | д.керма 25,4 мм |
| Діаметр під вилку | 1-1/8 " |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал виготовлення | Сталь + Алюміній |
| Мoдель | JSH-1803 |
| Регульований / нерегульований | нерегульований |
| Тип виноса (за наявністю різьби) | різьбовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,44 ₴

